-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Код ДК 021:2015 – 38630000-0 Астрономічні та оптичні прилади
Тендер Prozorro UA-2018-05-23-002386-a
Тепловізор
Завершена
412 944.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 3% або 12 388.32 UAH
мін. крок: 3% або 12 388.32 UAH
Номер:
4c555b1c01784813ae23d29599aa28ea
Внутрішній номер закупівлі:
2202957
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-05-23-002386-a
Замовник:
Регіональна філія "Південна залізниця" публічного акціонерного товариства "Українська залізниця"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40081216
-
Адреса:
61052, Україна, Харківська обл., Харків, Конарєва, 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Назаренко Сергій +380577243752 ntv_pz@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
38630000-0 Астрономічні та оптичні приладиАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
412 944.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
12 388.32 UAH
Період уточнення:
23.05.2018 16:15 - 28.05.2018 17:00
Період прийому пропозицій:
23.05.2018 16:15 - 07.06.2018 17:00
Аукціон:
08.06.2018 11:16 - 08.06.2018 11:49
Період кваліфікації:
08.06.2018 11:49 - 02.07.2018 16:05
Період завантаження договору:
08.06.2018 11:49 - 28.06.2018 11:49
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Тепловізор
Кількість
7 штуки
Період постачання
до 31.12.2018
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ІНФРА-КАМ"
Оскарження: 08.06.2018 11:49 - 13.07.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
40245632
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ІНФРА-КАМ" +380445990729 infra1kam@gmail.com
-
Адреса:
Україна, 01013, м.Київ, ВУЛ. ПРОМИСЛОВА, будинок 1
Оскарження: 08.06.2018 11:49 - 13.07.2018 00:00
Початкова пропозиція
329 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
291 799.20 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
02.07.2018 16:05
Документи
33
Скарги
0
ТОВ "НЕОТЕСТ ЛТД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37392946
-
Контактна особа:
Роман Свиридюк +380445022095 office@neotest.com.ua
-
Адреса:
04071, Україна, Київ, м. Київ, вул. Оболонська, 31
Початкова пропозиція
366 744.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
294 420.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
39
Скарги
0
Товариство з обмеженою відповідальністю "Еталон-Прилад"
×
-
Код ЄДРПОУ:
31342156
-
Контактна особа:
Товариство з обмеженою відповідальністю "Еталон-Прилад" +380577175156 info@etalonpribor.com.ua http://www.etalonpribor.com.ua
-
Адреса:
Україна, Харківська обл., Харків, 61036, м. Харків, вул. Ковтуна, буд. 15, кв. 184.
Початкова пропозиція
357 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
332 220.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
23
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ХІМЛАБОРРЕАКТИВ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
23522853
-
Контактна особа:
Анастасія Мішина +380444944242 mishina@hlr.ua
-
Адреса:
03006, Україна, Київ, м.Київ, ВУЛ. ЧЕРВОНОАРМІЙСЬКА, будинок 57/3
Початкова пропозиція
405 119.15 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
405 119.15 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
46
Скарги
0
Контракти
Номер:
4063b152513c46c995b8cbd6c61d5cb6
Ідентифікатор договору:
UA-2018-05-23-002386-a-a1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ІНФРА-КАМ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40245632
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ІНФРА-КАМ" +380445990729 infra1kam@gmail.com
-
Адреса:
Україна, 01013, м.Київ, ВУЛ. ПРОМИСЛОВА, будинок 1
Номер договору:
П/Ш-181329/НЮ
Сума договору:
291 799.20 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
23.07.2018 00:00 - 31.12.2018 00:00
Дата підписання:
23.07.2018 00:00
Статус:
Підписаний