-
Відкриті торги
-
КЕП
Код ДК 021:2015 – 38630000-0 Астрономічні та оптичні прилади
Тепловізор
291 799.20
UAH з ПДВ
Номер:
4063b152513c46c995b8cbd6c61d5cb6
Ідентифікатор договору:
UA-2018-05-23-002386-a-a1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ІНФРА-КАМ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40245632
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ІНФРА-КАМ" +380445990729 infra1kam@gmail.com
-
Адреса:
Україна, 01013, м.Київ, ВУЛ. ПРОМИСЛОВА, будинок 1
Класифікатор ДК 021:2015:
38630000-0 Астрономічні та оптичні приладиАналіз за цим CPV
Опис:
Тепловізор
Номер договору:
П/Ш-181329/НЮ
Дата підписання:
23.07.2018 00:00
Період дії договору:
23.07.2018 00:00 - 31.12.2018 00:00
Сума договору:
291 799.20 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 291 799.20 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Тепловізор
Кількість
7 штуки
Період постачання
до 31.12.2018