• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Код ДК 021:2015 – 38630000-0 Астрономічні та оптичні прилади

Тепловізор

Завершена

412 944.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 3% або 12 388.32 UAH
Період уточнення: 23.05.2018 16:15 - 28.05.2018 17:00
Відповідь надана

ПДВ

Номер: 2a2494187b824b5dacf04bb6f7bcd0b5
Дата опублікування: 26.05.2018 11:09
Опис: Принимаются ли к участию в тендере не плательщики ПДВ?
Відповідь: Неплатники ПДВ, беруть участь у процедурах закупівель на рівних умовах
Дата відповіді: 29.05.2018 16:00
Відповідь надана

Год выпуска.

Номер: cd686e7374e54a908ddab68c5ded05e3
Дата опублікування: 26.05.2018 11:08
Опис: Является ли год выпуска 2018 ключевым, если год выпуска будет 2017 предложение будет дисквалифицировано, при всех других удовлетворяющих условиях тендера?
Відповідь: Так, технічні умови до предмету закупівлі (в т.ч. і рік виготовлення – 2018), викладені у додатку 4 тендерної документації – є ключовими. При їх невиконанні тендерні пропозиції учасників торгів будуть відхилені.
Дата відповіді: 29.05.2018 15:59