-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
код ДК 021:2015 33600000-6 Фармацевтична продукція (цефтазидим, азитроміцин, аміодарон, гідрокортизон (монопрепарат та комбінації з нітазолом), дофамін, кларитроміцин, спирт етиловий, ампіцилін)
Тендер Prozorro UA-2018-06-20-002803-a
Завершена
1 481 372.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 14 813.72 UAH
мін. крок: 1% або 14 813.72 UAH
Номер:
59d9b9d880224fe8ac296b2e10f41600
Внутрішній номер закупівлі:
2201156
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-06-20-002803-a
Замовник:
Відділ охорони здоров'я Харківської районної державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
26281781
-
Адреса:
62416, Україна, Харківська область, смт. Пісочин, пров. Транспортний, 4-а
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Лілія Будник +380505073045 26281781_2879406341@mail.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
33600000-6 Фармацевтична продукціяАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
1 481 372.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
14 813.72 UAH
Період уточнення:
20.06.2018 17:03 - 27.06.2018 08:00
Період прийому пропозицій:
20.06.2018 17:03 - 07.07.2018 08:00
Аукціон:
09.07.2018 14:44 - 09.07.2018 15:05
Період кваліфікації:
09.07.2018 15:05 - 11.07.2018 09:33
Період завантаження договору:
09.07.2018 15:05 - 29.07.2018 15:05
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
цефтазидим
Кількість
1650 упаковка
Період постачання
до 31.12.2018
азитроміцин
Кількість
100 упаковка
Період постачання
до 31.12.2018
аміодарон
Кількість
60 упаковка
Період постачання
до 31.12.2018
гідрокартизон (монопрепарат та комбінації з нітазолом)
Кількість
60 упаковка
Період постачання
до 31.12.2018
дофамін
Кількість
30 упаковка
Період постачання
до 31.12.2018
кларитроміцин
Кількість
60 упаковка
Період постачання
до 31.12.2018
спирт етиловий
Кількість
8000 упаковка
Період постачання
до 31.12.2018
ампіцилін
Кількість
1100 упаковка
Період постачання
до 31.12.2018
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "Аметрін ФК"
Оскарження: 09.07.2018 15:05 - 22.07.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
38218086
-
Контактна особа:
ТОВ Аметрін ФК 380577563603, 380676905796, apteka095@ukr.net
-
Адреса:
61001, Україна, Харківська область, Харків, Юріївська, 17
Оскарження: 09.07.2018 15:05 - 22.07.2018 00:00
Початкова пропозиція
1 414 875.15 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 414 875.15 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
11.07.2018 09:33
Документи
15
Скарги
0
ТОВ Фармліга Україна
×
-
Код ЄДРПОУ:
38758196
-
Контактна особа:
Алавердова Гаяне Феліксівна +380444903596 gayane@farmliga.com.ua
-
Адреса:
01013, Україна, Київська область, Київ, вул.Промислова 3Г
Початкова пропозиція
1 437 213.30 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 437 213.30 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
3
Скарги
0
Контракти
Номер:
5582ae933b6e41a3b89a8b28cf156bdf
Ідентифікатор договору:
UA-2018-06-20-002803-a-b1
Постачальник:
ТОВ "Аметрін ФК"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38218086
-
Контактна особа:
ТОВ Аметрін ФК 380577563603, 380676905796, apteka095@ukr.net
-
Адреса:
61001, Україна, Харківська область, Харків, Юріївська, 17
Номер договору:
23/07
Сума договору:
1 414 875.15 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
23.07.2018 00:00 - 31.12.2018 00:00
Дата підписання:
23.07.2018 11:00
Статус:
Підписаний