-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
код ДК 021:2015 33600000-6 Фармацевтична продукція (цефтазидим, азитроміцин, аміодарон, гідрокортизон (монопрепарат та комбінації з нітазолом), дофамін, кларитроміцин, спирт етиловий, ампіцилін)
Тендер Prozorro UA-2018-06-20-002803-a
Завершена
1 481 372.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 14 813.72 UAH
мін. крок: 1% або 14 813.72 UAH
Період оскарження:
20.06.2018 17:03 - 03.07.2018 00:00
Нічого не знайдено.