-
Відкриті торги
-
КЕП
код ДК 021:2015 33600000-6 Фармацевтична продукція (цефтазидим, азитроміцин, аміодарон, гідрокортизон (монопрепарат та комбінації з нітазолом), дофамін, кларитроміцин, спирт етиловий, ампіцилін)
1 414 875.15
UAH з ПДВ
Номер:
5582ae933b6e41a3b89a8b28cf156bdf
Ідентифікатор договору:
UA-2018-06-20-002803-a-b1
Постачальник:
ТОВ "Аметрін ФК"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38218086
-
Контактна особа:
ТОВ Аметрін ФК 380577563603, 380676905796, apteka095@ukr.net
-
Адреса:
61001, Україна, Харківська область, Харків, Юріївська, 17
Класифікатор ДК 021:2015:
33600000-6 Фармацевтична продукціяАналіз за цим CPV
Номер договору:
23/07
Дата підписання:
23.07.2018 11:00
Період дії договору:
23.07.2018 00:00 - 31.12.2018 00:00
Сума договору:
1 414 875.15 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 1 414 875.15 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
цефтазидим
Кількість
1650 упаковка
Період постачання
до 31.12.2018
азитроміцин
Кількість
100 упаковка
Період постачання
до 31.12.2018
аміодарон
Кількість
60 упаковка
Період постачання
до 31.12.2018
гідрокартизон (монопрепарат та комбінації з нітазолом)
Кількість
60 упаковка
Період постачання
до 31.12.2018
дофамін
Кількість
30 упаковка
Період постачання
до 31.12.2018
кларитроміцин
Кількість
60 упаковка
Період постачання
до 31.12.2018
спирт етиловий
Кількість
8000 упаковка
Період постачання
до 31.12.2018
ампіцилін
Кількість
1100 упаковка
Період постачання
до 31.12.2018