-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
розробка проектно-кошторисної документації на будівництво об’єкту «Програмно-апаратний комплекс управління та контролю мережами зовнішнього освітлення міста Києва»
Тендер Prozorro UA-2018-06-11-001871-a
розробка проектно-кошторисної документації на будівництво об’єкту «Програмно-апаратний комплекс управління та контролю мережами зовнішнього освітлення міста Києва», детально викладено у Додатку3
Завершена
5 000 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 25 000.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 25 000.00 UAH
Номер:
0645f05f36514b108e9a98fccd86dc5e
Внутрішній номер закупівлі:
2195189
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-06-11-001871-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ""ІНФОРМАТИКА"" ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ)
×
-
Код ЄДРПОУ:
31024875
-
Адреса:
03186, Україна, Київ, Київ, Соціалістична, 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Пихтін Микола Миколайович 380444542347 kp.informatika.kmda@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
71320000-7 Послуги з інженерного проектуванняАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
5 000 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
25 000.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
25 000.00 UAH
Період уточнення:
11.06.2018 15:07 - 16.06.2018 17:00
Період прийому пропозицій:
11.06.2018 15:07 - 26.06.2018 17:00
Аукціон:
27.06.2018 13:50 - 27.06.2018 14:11
Період кваліфікації:
27.06.2018 14:11 - 27.06.2018 17:14
Період завантаження договору:
27.06.2018 14:11 - 17.07.2018 14:11
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
розробка проектно-кошторисної документації на будівництво об’єкту «Програмно-апаратний комплекс управління та контролю мережами зовнішнього освітлення міста Києва»
Кількість
1 роботи
Період постачання
до 08.10.2018
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "БІЛІНТЕХ УКРАЇНА"
Оскарження: 27.06.2018 14:11 - 08.07.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
37962954
-
Контактна особа:
Елена Шкурко +380442228293 tender@bitech.com.ua
-
Адреса:
03148, Україна, Київ, м. Київ, проспект Леся Курбаса, буд. 2Д
Оскарження: 27.06.2018 14:11 - 08.07.2018 00:00
Початкова пропозиція
4 976 356.07 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
4 976 356.07 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
27.06.2018 17:14
Документи
21
Скарги
0
ТОВ "ЕКСТРІМ ЛТД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30972222
-
Контактна особа:
Жанна Бурбеза +380503855522 openko@extreme-ltd.com.ua
-
Адреса:
04119, Україна, Київ, м. Київ, вул. Зоологічна, буд. 4-а, оф. 139
Початкова пропозиція
4 996 879.20 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
4 996 879.20 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
28
Скарги
0
Контракти
Номер:
2fe7d086e383427ea536a4ac060092a7
Ідентифікатор договору:
UA-2018-06-11-001871-a-a1
Постачальник:
ТОВ "БІЛІНТЕХ УКРАЇНА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37962954
-
Контактна особа:
Елена Шкурко +380442228293 tender@bitech.com.ua
-
Адреса:
03148, Україна, Київ, м. Київ, проспект Леся Курбаса, буд. 2Д
Номер договору:
24/18-07
Сума договору:
4 976 356.07 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
17.07.2018 00:00 - 31.12.2018 00:00
Дата підписання:
17.07.2018 17:00
Статус:
Підписаний