-
Відкриті торги
-
КЕП
розробка проектно-кошторисної документації на будівництво об’єкту «Програмно-апаратний комплекс управління та контролю мережами зовнішнього освітлення міста Києва»
розробка проектно-кошторисної документації на будівництво об’єкту «Програмно-апаратний комплекс управління та контролю мережами зовнішнього освітлення міста Києва»
4 976 356.07
UAH з ПДВ
Номер:
2fe7d086e383427ea536a4ac060092a7
Ідентифікатор договору:
UA-2018-06-11-001871-a-a1
Постачальник:
ТОВ "БІЛІНТЕХ УКРАЇНА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37962954
-
Контактна особа:
Елена Шкурко +380442228293 tender@bitech.com.ua
-
Адреса:
03148, Україна, Київ, м. Київ, проспект Леся Курбаса, буд. 2Д
Класифікатор ДК 021:2015:
71320000-7 Послуги з інженерного проектуванняАналіз за цим CPV
Опис:
розробка проектно-кошторисної документації на будівництво об’єкту «Програмно-апаратний комплекс управління та контролю мережами зовнішнього освітлення міста Києва»
Номер договору:
24/18-07
Дата підписання:
17.07.2018 17:00
Період дії договору:
17.07.2018 00:00 - 31.12.2018 00:00
Сума договору:
4 976 356.07 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 4 976 356.07 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
розробка проектно-кошторисної документації на будівництво об’єкту «Програмно-апаратний комплекс управління та контролю мережами зовнішнього освітлення міста Києва»
Кількість
1 роботи
Період постачання
до 08.10.2018