-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
розробка проектно-кошторисної документації на будівництво об’єкту «Програмно-апаратний комплекс управління та контролю мережами зовнішнього освітлення міста Києва»
Тендер Prozorro UA-2018-06-11-001871-a
розробка проектно-кошторисної документації на будівництво об’єкту «Програмно-апаратний комплекс управління та контролю мережами зовнішнього освітлення міста Києва», детально викладено у Додатку3
Завершена
5 000 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 25 000.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 25 000.00 UAH
Період уточнення:
11.06.2018 15:07 - 16.06.2018 17:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим