-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Капітальний ремонт (демонтаж) нежитлової будівлі гінекологічного відділення Голованівської ЦРЛ по вул. Незалежності, 2 в смт. Голованівськ, Голованівського району, Кіровоградської області
Тендер Prozorro UA-2018-06-04-000525-b
Завершена
1 385 702.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 6 929.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 6 929.00 UAH
Номер:
dc0276ddb1544192a8e2de03f23220a9
Внутрішній номер закупівлі:
2185960
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-06-04-000525-b
Замовник:
Голованівська центральна районна лікарня
×
-
Код ЄДРПОУ:
01995137
-
Адреса:
26500, Україна, Кіровоградська область, смт. Голованівськ, вул. Незалежності, 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Марчик Олександр Андрійович 380525221603 lik@golov.kw.ukrtel.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45110000-1 Руйнування та знесення будівель і земляні роботиАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
1 385 702.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
6 929.00 UAH
Період уточнення:
04.06.2018 12:37 - 10.06.2018 12:00
Період прийому пропозицій:
04.06.2018 12:37 - 20.06.2018 12:00
Аукціон:
21.06.2018 11:03 - 21.06.2018 11:48
Період кваліфікації:
21.06.2018 11:48 - 06.07.2018 12:22
Період завантаження договору:
03.07.2018 15:17 - 23.07.2018 15:17
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Капітальний ремонт (демонтаж) нежитлової будівлі гінекологічного відділення Голованівської ЦРЛ по вул. Незалежності, 2 в смт. Голованівськ, Голованівського району, Кіровоградської області
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2019
Місце постачання
26500, Україна, Кіровоградська область, смт. Голованівськ, вул. Незалежності, 2
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ НОТА БЕНЕ
Оскарження: 21.06.2018 11:48 - 07.07.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
13766991
-
Контактна особа:
Несмашний Валерій Леонідович +380956562554 sergejtaran77@gmail.com
-
Адреса:
25006, Україна, Кіровоградська область, Кропивницький, вулиця Тараса Карпи 69
Оскарження: 21.06.2018 11:48 - 07.07.2018 00:00
Початкова пропозиція
990 439.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
350 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
26.06.2018 16:08
Документи
36
Скарги
0
ПП "Я.М.П"
Оскарження: 26.06.2018 16:08 - 14.07.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
35272402
-
Контактна особа:
СЕРГІЙ ЯКОВИЧ ВІЖАНОВ +380979230124 ya_m_p@ukr.net
-
Адреса:
26554, Україна, Кіровоградська область, Голованівський район, село Капітанка, ВУЛИЦЯ НОВА, будинок 14
Оскарження: 26.06.2018 16:08 - 14.07.2018 00:00
Початкова пропозиція
593 428.07 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
420 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
03.07.2018 14:56
Документи
6
Скарги
0
ТОВ "ЕВЄРЕСТ"
Оскарження: 03.07.2018 14:56 - 14.07.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
35646081
-
Контактна особа:
Євген Дигало +380674696101 excavator.org.ua@gmail.com
-
Адреса:
03680, Україна, Київ, м.Київ, ПРОСПЕКТ ПЕРЕМОГИ, будинок 53-А
Оскарження: 03.07.2018 14:56 - 14.07.2018 00:00
Початкова пропозиція
509 825.20 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
469 999.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
03.07.2018 15:17
Документи
20
Скарги
0
ПП Компанія Будпромсервіс-Плюс
Оскарження: 03.07.2018 15:17 - 17.07.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
34977706
-
Контактна особа:
Чигивара Дмитро Сергійович +380662241528 b34977706@gmail.com
-
Адреса:
25001, Україна, Кіровоградська область, Кіровоград, вул. Фісановича, 6
Оскарження: 03.07.2018 15:17 - 17.07.2018 00:00
Початкова пропозиція
641 084.84 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
593 428.06 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
06.07.2018 12:22
Документи
10
Скарги
0
ПП Тандем
×
-
Код ЄДРПОУ:
30804847
-
Контактна особа:
Шевченко Віктор Петрович +380676468985 tandem01@meta.ua
-
Адреса:
24400, Україна, Вінницька область, Бершадь, Вул.Шевченка 80Б
Початкова пропозиція
1 198 465.31 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 149 999.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
45
Скарги
0
ПП Реалбудсервіс-транс
×
-
Код ЄДРПОУ:
37564631
-
Контактна особа:
Давій Володимир Васильович +380513622318 ppsam@mail.ru
-
Адреса:
55340, Україна, Миколаївська область, Костянтинівка, вул. Синявського 59
Початкова пропозиція
1 150 552.61 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 150 552.61 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
27
Скарги
0
Контракти
Номер:
3f20e457c6704ef9a47d7ea86bfc2cc2
Ідентифікатор договору:
UA-2018-06-04-000525-b-a1
Постачальник:
ПП Компанія Будпромсервіс-Плюс
×
-
Код ЄДРПОУ:
34977706
-
Контактна особа:
Чигивара Дмитро Сергійович +380662241528 b34977706@gmail.com
-
Адреса:
25001, Україна, Кіровоградська область, Кіровоград, вул. Фісановича, 6
Номер договору:
№17/7
Сума договору:
593 428.06 UAH з ПДВ
Сума договору:
494 523.38 UAH без ПДВ
Період дії договору:
17.07.2018 00:00 - 31.12.2019 00:00
Дата підписання:
17.07.2018 09:00
Статус:
Виконаний