-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Капітальний ремонт (демонтаж) нежитлової будівлі гінекологічного відділення Голованівської ЦРЛ по вул. Незалежності, 2 в смт. Голованівськ, Голованівського району, Кіровоградської області
Тендер Prozorro UA-2018-06-04-000525-b
Завершена
1 385 702.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 6 929.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 6 929.00 UAH
Період оскарження:
04.06.2018 12:37 - 16.06.2018 00:00
Нічого не знайдено.