-
Відкриті торги
-
КЕП
Капітальний ремонт (демонтаж) нежитлової будівлі гінекологічного відділення Голованівської ЦРЛ по вул. Незалежності, 2 в смт. Голованівськ, Голованівського району, Кіровоградської області
593 428.06
UAH з ПДВ
Номер:
3f20e457c6704ef9a47d7ea86bfc2cc2
Ідентифікатор договору:
UA-2018-06-04-000525-b-a1
Замовник:
Голованівська центральна районна лікарня
×
-
Код ЄДРПОУ:
01995137
-
Контактна особа:
Марчик Олександр Андрійович 380525221603 lik@golov.kw.ukrtel.net
-
Адреса:
26500, Україна, Кіровоградська область, смт. Голованівськ, вул. Незалежності, 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ПП Компанія Будпромсервіс-Плюс
×
-
Код ЄДРПОУ:
34977706
-
Контактна особа:
Чигивара Дмитро Сергійович +380662241528 b34977706@gmail.com
-
Адреса:
25001, Україна, Кіровоградська область, Кіровоград, вул. Фісановича, 6
Класифікатор ДК 021:2015:
45110000-1 Руйнування та знесення будівель і земляні роботиАналіз за цим CPV
Номер договору:
№17/7
Дата підписання:
17.07.2018 09:00
Період дії договору:
17.07.2018 00:00 - 31.12.2019 00:00
Сума договору:
593 428.06 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 98 904.68 UAH)
Оплачено:
593 428.06 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 98 904.68 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Капітальний ремонт (демонтаж) нежитлової будівлі гінекологічного відділення Голованівської ЦРЛ по вул. Незалежності, 2 в смт. Голованівськ, Голованівського району, Кіровоградської області
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2019
Місце постачання
26500, Україна, Кіровоградська область, смт. Голованівськ, вул. Незалежності, 2
На карті