-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Розробка електронної містобудівної кадастрової системи м. Кривий Ріг, створення містобудівного кадастру.
Тендер Prozorro UA-2018-05-22-001480-c
Розробка електронної містобудівної кадастрової системи м. Кривий Ріг, створення містобудівного кадастру.
Завершена
700 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 500.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 3 500.00 UAH
Номер:
78e13cbd4557452eb996a71d4e60436a
Внутрішній номер закупівлі:
2165261
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-05-22-001480-c
Замовник:
УМАТАЗВ виконкому Криворізької міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
40714755
-
Адреса:
50101, Україна, Днiпропетровська область, КРИВИЙ РІГ, пл. Молодіжна, буд. 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Горбачова Любов Миколаївна +38(0564)921381 umazv@i.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
72230000-6 Послуги з розробки програмного забезпечення на замовленняАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
700 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
3 500.00 UAH
Період уточнення:
22.05.2018 16:49 - 01.06.2018 20:00
Період прийому пропозицій:
22.05.2018 16:49 - 11.06.2018 20:00
Аукціон:
12.06.2018 14:17 - 12.06.2018 14:44
Період кваліфікації:
12.06.2018 14:44 - 23.06.2018 15:56
Період завантаження договору:
20.06.2018 16:12 - 10.07.2018 16:12
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Розробка електронної містобудівної кадастрової системи м. Кривий Ріг, створення містобудівного кадастру.
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2018
Місце постачання
50101, Україна, Днiпропетровська область, КРИВИЙ РІГ, пл. Молодіжна, буд. 1
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ Глобал ГІС
Оскарження: 12.06.2018 14:44 - 26.06.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
41379575
-
Контактна особа:
Бєлєнков Віталій Валентинович +380432695605 info@globalgis.com.ua http://globalgis.com.ua
-
Адреса:
21007, Україна, Вінницька область, Вінниця, вул. Академіка Янгеля, 32
Оскарження: 12.06.2018 14:44 - 26.06.2018 00:00
Початкова пропозиція
550 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
150 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
15.06.2018 17:17
Документи
10
Скарги
0
Фізична особа - підприємець Черін Андрій Геннадійович
Оскарження: 15.06.2018 17:17 - 01.07.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
3107111692
-
Контактна особа:
Фізична особа - підприємець Черін Андрій Геннадійович +380443605320 info@softpro.ua http://softpro.ua
-
Адреса:
Україна, 03110, м. Київ, вул. Солом’янська, будинок 4/2, квартира 8.
Оскарження: 15.06.2018 17:17 - 01.07.2018 00:00
Початкова пропозиція
499 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
374 900.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
20.06.2018 16:12
Документи
9
Скарги
0
ТОВ "Інститут Ефективних Технологій"
Оскарження: 20.06.2018 16:12 - 04.07.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
32780095
-
Контактна особа:
Болтєнкова Юлія Іванівна +380955426675 tender_inet@i.ua
-
Адреса:
69041, Україна, Запорізька область, місто Запоріжжя, ВУЛИЦЯ КРЕМЛІВСЬКА, будинок 65, квартира 55
Оскарження: 20.06.2018 16:12 - 04.07.2018 00:00
Початкова пропозиція
513 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
513 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
23.06.2018 15:56
Документи
17
Скарги
0
Контракти
Номер:
baa5f76bf15546dd80f112f33baf529a
Ідентифікатор договору:
UA-2018-05-22-001480-c-c1
Постачальник:
ТОВ "Інститут Ефективних Технологій"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32780095
-
Контактна особа:
Болтєнкова Юлія Іванівна +380955426675 tender_inet@i.ua
-
Адреса:
69041, Україна, Запорізька область, місто Запоріжжя, ВУЛИЦЯ КРЕМЛІВСЬКА, будинок 65, квартира 55
Номер договору:
5
Сума договору:
513 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
11.07.2018 00:00 - 31.12.2018 00:00
Дата підписання:
11.07.2018 09:30
Статус:
Підписаний