-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Розробка електронної містобудівної кадастрової системи м. Кривий Ріг, створення містобудівного кадастру.
Тендер Prozorro UA-2018-05-22-001480-c
Розробка електронної містобудівної кадастрової системи м. Кривий Ріг, створення містобудівного кадастру.
Завершена
700 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 500.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 3 500.00 UAH
Період оскарження:
22.05.2018 16:49 - 07.06.2018 00:00
Нічого не знайдено.