-
Відкриті торги
-
КЕП
Розробка електронної містобудівної кадастрової системи м. Кривий Ріг, створення містобудівного кадастру.
513 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
baa5f76bf15546dd80f112f33baf529a
Ідентифікатор договору:
UA-2018-05-22-001480-c-c1
Постачальник:
ТОВ "Інститут Ефективних Технологій"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32780095
-
Контактна особа:
Болтєнкова Юлія Іванівна +380955426675 tender_inet@i.ua
-
Адреса:
69041, Україна, Запорізька область, місто Запоріжжя, ВУЛИЦЯ КРЕМЛІВСЬКА, будинок 65, квартира 55
Класифікатор ДК 021:2015:
72230000-6 Послуги з розробки програмного забезпечення на замовленняАналіз за цим CPV
Номер договору:
5
Дата підписання:
11.07.2018 09:30
Період дії договору:
11.07.2018 00:00 - 31.12.2018 00:00
Сума договору:
513 000.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 513 000.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Розробка електронної містобудівної кадастрової системи м. Кривий Ріг, створення містобудівного кадастру.
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2018
Місце постачання
50101, Україна, Днiпропетровська область, КРИВИЙ РІГ, пл. Молодіжна, буд. 1
На карті