-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015:90520000-8 – Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходами (Послуги з управління медичними відходами з наданням відповідного паковання)
Тендер Prozorro UA-2024-05-16-006945-a
Завершена
899 740.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 4 498.70 UAH
мін. крок: 0.5% або 4 498.70 UAH
Номер:
4772271a7c254dffa0774f4981657815
Внутрішній номер закупівлі:
21576667
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-05-16-006945-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "СЛОБОЖАНСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА ЛІКАРНЯ" СЛОБОЖАНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
03296202
-
Адреса:
52005, Україна, Дніпропетровська область, смт. Слобожанське, вул. Василя Сухомлинського, буд. 72
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Сергій Любінський +380567241601 uolubindcrb@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
90520000-8 Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходамиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
899 740.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
16.05.2024 14:08 - 21.05.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
16.05.2024 14:08 - 24.05.2024 00:00
Період кваліфікації:
24.05.2024 00:00 - 27.05.2024 11:31
Період завантаження договору:
02.06.2024 00:00 - 12.06.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴899 740.00 ДК 021:2015:90520000-8 – Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходами (Послуги з управління медичними відходами з наданням відповідного паковання)