-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015:90520000-8 – Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходами (Послуги з управління медичними відходами з наданням відповідного паковання)
Тендер Prozorro UA-2024-05-16-006945-a
Завершена
899 740.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 4 498.70 UAH
мін. крок: 0.5% або 4 498.70 UAH
Період оскарження:
16.05.2024 14:08 - 21.05.2024 00:00
Нічого не знайдено.