-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015:90520000-8 – Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходами (Послуги з управління медичними відходами з наданням відповідного паковання)
Оголошено тендер
899 740.00
UAH
Номер:
fe6d1592e7ce4400a349026f182ade66
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-05-16-008922-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "СЛОБОЖАНСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА ЛІКАРНЯ" СЛОБОЖАНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
03296202
-
Адреса:
52005, Україна, Дніпропетровська область, смт. Слобожанське, вул. Василя Сухомлинського, буд. 72
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "СЛОБОЖАНСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА ЛІКАРНЯ" СЛОБОЖАНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
03296202
-
Адреса:
52005, Україна, Дніпропетровська область, смт. Слобожанське, вул. Василя Сухомлинського, буд. 72
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
899 740.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021:2015:90520000-8 – Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходами (Послуги з управління медичними відходами з наданням відповідного паковання)
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Травень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
90520000-8 Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходами
Дата опублікування:
16.05.2024 14:00
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
ОписВласні надходження
Сума899 740.00 UAH