-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
«Нове будівництво споруди цивільного захисту на території комунального підприємства «Близнюківська центральна районна лікарня» Близнюківської селищної ради Лозівського району Харківської області за адресою: вул. Калинова, 3, селище Близнюки, Лозівський район, Харківська область»
Тендер Prozorro UA-2024-05-15-004527-a
Завершена
89 885 496.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 449 427.48 UAH
мін. крок: 0.5% або 449 427.48 UAH
Номер:
b69dc8167889470ba6a41cd93245a8ee
Внутрішній номер закупівлі:
21561002
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-05-15-004527-a
Замовник:
Близнюківська селищна рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04400021
-
Адреса:
64801, Україна, Харківська область, Лозівський район, смт. Близнюки, Вул. Свободи, 30
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Галина Сагаровська +380958816406 gsagarovskaa@ukr.net http://bliznjuki-selrada.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
45210000-2 Будівництво будівельАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
89 885 496.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
15.05.2024 11:41 - 28.05.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
15.05.2024 11:41 - 31.05.2024 00:00
Період кваліфікації:
31.05.2024 00:02 - 06.06.2024 15:41
Період завантаження договору:
12.06.2024 00:00 - 22.06.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴89 885 496.00 «Нове будівництво споруди цивільного захисту на території комунального підприємства «Близнюківська центральна районна лікарня» Близнюківської селищної ради Лозівського району Харківської області за адресою: вул. Калинова, 3, селище Близнюки, Лозівський район, Харківська область»