-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
«Нове будівництво споруди цивільного захисту на території комунального підприємства «Близнюківська центральна районна лікарня» Близнюківської селищної ради Лозівського району Харківської області за адресою: вул. Калинова, 3, селище Близнюки, Лозівський район, Харківська область»
Тендер Prozorro UA-2024-05-15-004527-a
Завершена
89 885 496.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 449 427.48 UAH
мін. крок: 0.5% або 449 427.48 UAH
Період оскарження:
15.05.2024 11:41 - 28.05.2024 00:00
Нічого не знайдено.