-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
«Нове будівництво споруди цивільного захисту на території комунального підприємства «Близнюківська центральна районна лікарня» Близнюківської селищної ради Лозівського району Харківської області за адресою: вул. Калинова, 3, селище Близнюки, Лозівський район, Харківська область»
Оголошено тендер
89 885 496.00
UAH
Номер:
b5e7bc169a374e118fcb3980e3199141
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-05-15-004548-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Близнюківська селищна рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04400021
-
Адреса:
64801, Україна, Харківська область, Лозівський район, смт. Близнюки, Вул. Свободи, 30
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Близнюківська селищна рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04400021
-
Адреса:
64801, Україна, Харківська область, Лозівський район, смт. Близнюки, Вул. Свободи, 30
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
89 885 496.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
«Нове будівництво споруди цивільного захисту на території комунального підприємства «Близнюківська центральна районна лікарня» Близнюківської селищної ради Лозівського району Харківської області за адресою: вул. Калинова, 3, селище Близнюки, Лозівський район, Харківська область»
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Травень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
45210000-2 Будівництво будівель
КЕКВ:
3120 Капітальне будівництво (придбання)
Дата опублікування:
15.05.2024 11:02
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума89 885 496.00 UAH