• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

ДК 021:2015 – 45450000-6 «Інші завершальні будівельні роботи» (45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація) (Капітальний ремонт частини будівлі променевого відділення КП "Криворізький ОД" ДОР" для встановлення МРТ за адресою: 50048, м. Кривий Ріг, Дніпропетровська область, вул. Дніпровське шосе, буд. 41 )

Завершена

12 845 016.71 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 64 225.09 UAH
Номер: b18f219568494fb0932a59ed80c63d8b
Внутрішній номер закупівлі: 21552029
Ідентифікатор закупівлі: UA-2024-05-14-008409-a   
Замовник: КП "Криворізький ОД" ДОР"
Контактна особа: Артамонова Оксана +380679411984 onko2020@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Роботи
Очікувана вартість: 12 845 016.71 UAH з ПДВ
Період уточнення: 14.05.2024 14:46 - 26.05.2024 00:00
Період прийому пропозицій: 14.05.2024 14:46 - 29.05.2024 00:00
Період кваліфікації: 29.05.2024 00:00 - 31.05.2024 14:23
Період завантаження договору: 06.06.2024 00:00 - 16.06.2024 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴12 845 016.71 ДК 021:2015 – 45450000-6 «Інші завершальні будівельні роботи» (45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація) (Капітальний ремонт частини будівлі променевого відділення КП "Криворізький ОД" ДОР" для встановлення МРТ за адресою: 50048, м. Кривий Ріг, Дніпропетровська область, вул. Дніпровське шосе, буд. 41 )