-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 – 45450000-6 «Інші завершальні будівельні роботи» (45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація) (Капітальний ремонт частини будівлі променевого відділення КП "Криворізький ОД" ДОР" для встановлення МРТ за адресою: 50048, м. Кривий Ріг, Дніпропетровська область, вул. Дніпровське шосе, буд. 41 )
Тендер Prozorro UA-2024-05-14-008409-a
Завершена
12 845 016.71
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 64 225.09 UAH
мін. крок: 0.5% або 64 225.09 UAH
Період оскарження:
14.05.2024 14:46 - 26.05.2024 00:00
Нічого не знайдено.