-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 – 45450000-6 «Інші завершальні будівельні роботи» (45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація) (Капітальний ремонт частини будівлі променевого відділення КП "Криворізький ОД" ДОР" для встановлення МРТ за адресою: 50048, м. Кривий Ріг, Дніпропетровська область, вул. Дніпровське шосе, буд. 41 )
Оголошено тендер
12 845 016.71
UAH
Номер:
584a2760513a4287a4d625a83c5472cc
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-05-14-009946-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КП "Криворізький ОД" ДОР"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01986380
-
Адреса:
50048, Україна, Дніпропетровська область, КРИВИЙ РІГ, вул Дніпровське шосе, буд 41
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КП "Криворізький ОД" ДОР"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01986380
-
Контактна особа:
Артамонова Оксана +380679411984 onko2020@ukr.net
-
Адреса:
50048, Україна, Дніпропетровська область, КРИВИЙ РІГ, вул Дніпровське шосе, буд 41
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
12 845 016.71 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021:2015 – 45450000-6 «Інші завершальні будівельні роботи»
(45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація)
(Капітальний ремонт частини будівлі променевого відділення КП "Криворізький ОД" ДОР" для встановлення МРТ за адресою: 50048, м. Кривий Ріг, Дніпропетровська область, вул. Дніпровське шосе, буд. 41 )
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Травень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
КЕКВ:
3132 Капітальний ремонт інших об’єктів
Дата опублікування:
14.05.2024 14:25
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Капітальний ремонт частини будівлі променевого відділення КП "Криворізький ОД" ДОР" для встановлення МРТ за адресою: 50048, м. Кривий Ріг, Дніпропетровська область, вул. Дніпровське шосе, буд. 41
Кількість
1 робота
Період постачання
до 31.12.2024
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
ОписФінансування будівельних робіт здійснюється за рахунок коштів НСЗУ
Сума12 845 016.71 UAH