-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Багатофункціональний пристрій (принтер+сканер)
Тендер Prozorro UA-2018-05-30-000515-a
Завершена
119 980.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 599.90 UAH
мін. крок: 0.5% або 599.90 UAH
Номер:
74036afc1a7a41c6a304f8e402fc51af
Внутрішній номер закупівлі:
2147058
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-05-30-000515-a
Замовник:
КУ ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я "ВОЛНОВАСЬКИЙ РАЙОННИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37980245
-
Адреса:
85700, Україна, Донецька область, Волноваський район, місто Волноваха,, вул. МАТРОСОВА, буд. 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Нашкевич Маргарита +380624441580 rita4101@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
30230000-0 Комп’ютерне обладнанняАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
119 980.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
599.90 UAH
Період уточнення:
30.05.2018 10:32 - 04.06.2018 12:00
Період прийому пропозицій:
30.05.2018 10:32 - 14.06.2018 12:00
Аукціон:
15.06.2018 15:59 - 15.06.2018 16:26
Період кваліфікації:
15.06.2018 16:26 - 20.06.2018 11:41
Період завантаження договору:
20.06.2018 11:40 - 10.07.2018 11:40
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Багатофункціональний пристрій (принтер+сканер)
Кількість
20 штуки
Період постачання
до 10.07.2018
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "КОМПАНІЯ ГЛОРІЯ ЛТД"
Оскарження: 15.06.2018 16:26 - 01.07.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
30675914
-
Контактна особа:
Владимир Музыкант +380442392425,+380444635960 technika@gloria.com.ua
-
Адреса:
01133, Україна, Київ, м.Київ, ВУЛИЦЯ ЄВГЕНА КОНОВАЛЬЦЯ, будинок 26
Оскарження: 15.06.2018 16:26 - 01.07.2018 00:00
Початкова пропозиція
73 980.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
73 980.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
20.06.2018 11:40
Документи
16
Скарги
0
ТОВ "КОМЕЛ"
Оскарження: 20.06.2018 11:40 - 01.07.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
24083083
-
Контактна особа:
Сергій Овчаренко +380505664905,+30567940372 s.ovcharenko@brain-computers.ua
-
Адреса:
01054, Україна, Київ, м. Київ, вул. Дмитрівська, буд. 35А, к. 1
Оскарження: 20.06.2018 11:40 - 01.07.2018 00:00
Початкова пропозиція
82 116.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
78 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
20.06.2018 11:41
Документи
21
Скарги
0
Товариство з обмеженою відповідальністю "Мегапринт Сервіс"
×
-
Код ЄДРПОУ:
31867934
-
Контактна особа:
Алексей Строкань +380443377888 alexej.s@megaprint.com.ua
-
Адреса:
04071, Україна, Київ, Київ, вулиця Нижній Вал, будинок 41
Початкова пропозиція
90 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
90 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
9
Скарги
0
Контракти
Номер:
d0f81eaa64b74363ae9aa4fe00539d71
Ідентифікатор договору:
UA-2018-05-30-000515-a-a1
Постачальник:
ТОВ "КОМЕЛ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
24083083
-
Контактна особа:
Сергій Овчаренко +380505664905,+30567940372 s.ovcharenko@brain-computers.ua
-
Адреса:
01054, Україна, Київ, м. Київ, вул. Дмитрівська, буд. 35А, к. 1
Номер договору:
272
Сума договору:
78 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
05.07.2018 00:00 - 31.12.2018 00:00
Дата підписання:
05.07.2018 09:50
Статус:
Підписаний