• Відкриті торги
  • КЕП

Багатофункціональний пристрій (принтер+сканер)

78 000.00 UAH з ПДВ
Номер: d0f81eaa64b74363ae9aa4fe00539d71
Ідентифікатор договору: UA-2018-05-30-000515-a-a1
Постачальник: ТОВ "КОМЕЛ"
Класифікатор ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняАналіз за цим CPV
Номер договору: 272
Дата підписання: 05.07.2018 09:50
Період дії договору: 05.07.2018 00:00 - 31.12.2018 00:00
Сума договору: 78 000.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 78 000.00 UAH)

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Багатофункціональний пристрій (принтер+сканер)
Код ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнання
Кількість 20 штуки
Період постачання до 10.07.2018
Місце постачання 85700, Україна, Донецька область, м.Волноваха, вул.Матросова На карті