-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Багатофункціональний пристрій (принтер+сканер)
Тендер Prozorro UA-2018-05-30-000515-a
Завершена
119 980.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 599.90 UAH
мін. крок: 0.5% або 599.90 UAH
Період уточнення:
30.05.2018 10:32 - 04.06.2018 12:00
Відповідь надана
Розмір пристрою
Номер:
45fb60ae55914e38878f98d64895d145
Дата опублікування:
30.05.2018 15:54
Опис:
Доброго дня! Звертаю увагу, що в технічній документації у Вас вказано конкретний розмір пристрою "Розмір пристрою не більше (Д х Ш х В), мм 372 x 276 x 254" під який підходить тільки конкретна модель - БФП Canon MF3010, це помилково? Чи це є істотним критерієм для вибору БФП?
Відповідь:
Розглянувши Ваше питання, тендерний комітет вніс зміни до тендерної документації.
Дата відповіді:
06.06.2018 14:56
Відповідь надана
Эквивалент
Номер:
6f62e4bdf22443d8bced881f6b60cd55
Дата опублікування:
30.05.2018 15:53
Опис:
Добрый день. Судя по заявленным в тендерной документации размерам устройства вы подбираете технику с размерами как у модели МФУ Canon i-SENSYS MF3010. Обратите, пожалуйста, внимание, что Canon предлагает для своей модели специальные размеры на Місце для встановлення (Ш x Д x В) равные 572 мм x 632 мм x 608 мм. Эту информацию можно прочесть на официальном сайте данного производителя здесь https://www.canon.ua/for_home/product_finder/multifunctionals/laser/i-sensys_mf3010/specification.aspx Следует ли понимать, что для вас подойдёт устройство и другого производителя с размерами меньше, чем 572 мм x 632 мм x 608 мм ?
Відповідь:
Розглянувши Ваше питання, тендерний комітет вніс зміни до тендерної документації.
Дата відповіді:
06.06.2018 14:57