• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Інформаційні послуги щодо організації та проведення процедури відкритих торгів згідно положень Закону за предметом закупівлі :Нафта і дистилятори

Завершена

5 800.00 UAH без ПДВ
Номер: 08e7ad52719e4411ba3b8c5a8e7b2fee
Внутрішній номер закупівлі: 21425529
Ідентифікатор закупівлі: UA-2024-04-29-002747-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЧОПСЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ"ЧОПСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Контактна особа: Ірина Зарицька +380504322542 knpchopcentr@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 64210000-1 Послуги телефонного зв’язку та передачі данихАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 5 800.00 UAH без ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Інформаційні послуги щодо організації та проведення процедури відкритих торгів згідно положень Закону за предметом закупівлі :Нафта і дистилятори
Код ДК 021:2015: 64210000-1 Послуги телефонного зв’язку та передачі даних
Кількість 1 послуга
Період постачання 29.04.2024 - 29.04.2024
Місце постачання 89502, Україна, Закарпатська область, місто Чоп, Молодіжна, буд. 12 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АГЕНТСТВО"Е-КОНСАЛТ"
Ціна пропозиції 5 800.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
29.04.2024 11:05
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: 44c9309481f1451a8f8f4ddccea395c9
Ідентифікатор договору: UA-2024-04-29-002747-a-a1
Постачальник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АГЕНТСТВО"Е-КОНСАЛТ"
Номер договору: 4779/ВТ/Е
Сума договору: 5 800.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю: Інформаційні послуги щодо організації та проведення процедури відкритих торгів згідно положень Закону за предметом закупівлі :Нафта і дистилятори: 5 800.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору: 29.04.2024 00:00 - 31.12.2024 00:00
Дата підписання: 29.04.2024 09:00
Статус:
Підписаний