-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
Інформаційні послуги щодо організації та проведення процедури відкритих торгів згідно положень Закону за предметом закупівлі :Нафта і дистилятори
5 800.00
UAH без ПДВ
Номер:
44c9309481f1451a8f8f4ddccea395c9
Ідентифікатор договору:
UA-2024-04-29-002747-a-a1
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЧОПСЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ"ЧОПСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
41830701
-
Контактна особа:
Ірина Зарицька +380504322542 knpchopcentr@ukr.net
-
Адреса:
89502, Україна, Закарпатська область, м. ЧОП, вул. МОЛОДІЖНА, буд. 12
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АГЕНТСТВО"Е-КОНСАЛТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40935669
-
Адреса:
18006, Україна, Черкаська область, місто Черкаси, ВУЛИЦЯ СЕРГІЯ АМБРОСА будинок 92
Класифікатор ДК 021:2015:
64210000-1 Послуги телефонного зв’язку та передачі данихАналіз за цим CPV
Ціни за одиницю:
Інформаційні послуги щодо організації та проведення процедури відкритих торгів згідно положень Закону за предметом закупівлі :Нафта і дистилятори: 5 800.00000 UAH без ПДВ
Номер договору:
4779/ВТ/Е
Дата підписання:
29.04.2024 09:00
Період дії договору:
29.04.2024 00:00 - 31.12.2024 00:00
Сума договору:
5 800.00 UAH без ПДВ
Документи
Документів не завантажено.
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Інформаційні послуги щодо організації та проведення процедури відкритих торгів згідно положень Закону за предметом закупівлі :Нафта і дистилятори
Кількість
1 послуга
Період постачання
29.04.2024 - 29.04.2024