• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП

Інформаційні послуги щодо організації та проведення процедури відкритих торгів згідно положень Закону за предметом закупівлі :Нафта і дистилятори

Оголошено тендер

5 800.00 UAH
Номер: d25f810377f64697b074415db177f124
Ідентифікатор плану: UA-P-2024-04-29-003871-a
Тип процедури: Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЧОПСЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ"ЧОПСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЧОПСЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ"ЧОПСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Очікувана вартість: 5 800.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Інформаційні послуги щодо організації та проведення процедури відкритих торгів згідно положень Закону за предметом закупівлі :Нафта і дистилятори
Річний план закупівлі на: 2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Квітень 2024
Класифікатор ДК 021:2015: 64210000-1 Послуги телефонного зв’язку та передачі даних
Дата опублікування: 29.04.2024 11:01

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
ОписНСЗУ
Сума5 800.00 UAH