-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Послуги по монтажу кондиціонерів
Тендер Prozorro UA-2018-05-23-002159-a
Завершена
1 310 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 6 550.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 6 550.00 UAH
Номер:
5e755683e47b4b7c99f8ae16c7817704
Внутрішній номер закупівлі:
2142211
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-05-23-002159-a
Замовник:
Управління адміністративних будинків Господарсько-фінансового департаменту Секретаріату Кабінету Міністрів України
×
-
Код ЄДРПОУ:
03539024
-
Адреса:
01008, Україна, Київська область, м. Київ, вул. Михайла Грушевського, 12/2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Геннадій Левадний +380442567151,+380442567093 levadnyi@kmu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботиАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
1 310 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
6 550.00 UAH
Період уточнення:
23.05.2018 15:42 - 29.05.2018 15:36
Період прийому пропозицій:
23.05.2018 15:42 - 08.06.2018 15:36
Аукціон:
11.06.2018 15:03 - 11.06.2018 15:30
Період кваліфікації:
11.06.2018 15:30 - 15.06.2018 14:37
Період завантаження договору:
14.06.2018 16:37 - 04.07.2018 16:37
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги по монтажу кондиціонерів
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 30.10.2018
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕКВАТОР КТВ"
Оскарження: 11.06.2018 15:30 - 25.06.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
32820792
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕКВАТОР КТВ" +380503440706 office.ekvator@gmail.com http://ekvatorktv.com.ua
-
Адреса:
Україна, 03022, м.Київ, Голосіївський район, ВУЛИЦЯ КАЙСАРОВА, будинок 7/9
Оскарження: 11.06.2018 15:30 - 25.06.2018 00:00
Початкова пропозиція
1 162 500.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 162 500.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
14.06.2018 16:37
Документи
31
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІТЮ "СК ВІКОНД"
Оскарження: 14.06.2018 16:37 - 26.06.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
34619481
-
Контактна особа:
Куліш Сергій Васильович 0442226000, sc06@ukr.net
-
Адреса:
04112, Україна, Київська область, Київ, Оранжерейна, 3
Оскарження: 14.06.2018 16:37 - 26.06.2018 00:00
Початкова пропозиція
1 302 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 302 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
15.06.2018 14:37
Документи
31
Скарги
0
ТОВ "АЕРОЕДЕМ ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВIДПОВIДАЛЬНIСТЮ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
31032556
-
Контактна особа:
Бойко Олександр Семенович +380444565693 aero@aeroedem.kiev.ua
-
Адреса:
04050, Україна, Київська, Київ, вул. Мельникова, б.12
Початкова пропозиція
1 308 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 308 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
15
Скарги
0
Контракти
Номер:
f4387a051a5246beab78ce865437309a
Ідентифікатор договору:
UA-2018-05-23-002159-a-a1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІТЮ "СК ВІКОНД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
34619481
-
Контактна особа:
Куліш Сергій Васильович 0442226000, sc06@ukr.net
-
Адреса:
04112, Україна, Київська область, Київ, Оранжерейна, 3
Номер договору:
50/18
Сума договору:
1 302 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
03.07.2018 00:00 - 31.12.2018 00:00
Дата підписання:
03.07.2018 08:50
Статус:
Підписаний