-
Відкриті торги
-
КЕП
Послуги по монтажу кондиціонерів
1 302 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
f4387a051a5246beab78ce865437309a
Ідентифікатор договору:
UA-2018-05-23-002159-a-a1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІТЮ "СК ВІКОНД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
34619481
-
Контактна особа:
Куліш Сергій Васильович 0442226000, sc06@ukr.net
-
Адреса:
04112, Україна, Київська область, Київ, Оранжерейна, 3
Класифікатор ДК 021:2015:
45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботиАналіз за цим CPV
Номер договору:
50/18
Дата підписання:
03.07.2018 08:50
Період дії договору:
03.07.2018 00:00 - 31.12.2018 00:00
Сума договору:
1 302 000.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 1 302 000.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги по монтажу кондиціонерів
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 30.10.2018