-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Послуги по монтажу кондиціонерів
Тендер Prozorro UA-2018-05-23-002159-a
Завершена
1 310 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 6 550.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 6 550.00 UAH
Період уточнення:
23.05.2018 15:42 - 29.05.2018 15:36
Відповідь надана
послуги з монтажу
Номер:
1a5272b1f9c64185b9a3100a2f531bd2
Дата опублікування:
29.05.2018 13:59
Опис:
є можливість уточнити найменування та тип кондиціонерів?
Відповідь:
1. Кондиціонер спліт-система інвертор CARRIER: 42QHC009DS/38QHC009DS, 42QHC012DS/38QHC012DS, 42QHC018DS/38QHC018DS, 42UQV050M/38UYV050M.
2. Кондиціонер спліт-система інвертор LG: UJ30/UU30W, UJ36/UU36W.
3. Кондиціонер мульті спліт-система інвертор NEOCLIMA: NU-5M42AFle (зовн. блок), NS-12MElw (внутр. блок).
Дата відповіді:
30.05.2018 16:30
Відповідь надана
поставка кондиціонерів
Номер:
e46cf889ba4b4f93b387e2ad9e98a738
Дата опублікування:
29.05.2018 13:31
Опис:
До комплекту поставки повинні входити кондиціонери, чи вони вже є в наявності?
Відповідь:
Обладнання (кондиціонери) з відповідними технічними характеристиками в наявності - 2017 року випуску.
Дата відповіді:
29.05.2018 13:55