-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
Безлотова
-
КЕП
Пакувальні комплекти транспортні типу IP 2 для перевезення радіоактивних матеріалів для ВП «Аварійно-технічний центр»
Тендер Prozorro UA-2018-04-27-002092-a
Завершена
5 000 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 50 000.00 UAH
мін. крок: 1% або 50 000.00 UAH
Номер:
eb3eaf7325a54501a3df8cbbac7ae9aa
Внутрішній номер закупівлі:
2140753
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-04-27-002092-a
Замовник:
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "НАЦІОНАЛЬНА АТОМНА ЕНЕРГОГЕНЕРУЮЧА КОМПАНІЯ "ЕНЕРГОАТОМ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
24584661
-
Адреса:
01032, Україна, Київська обл., Київ, м. Київ-32, вул. Жилянська, 108
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Олійник Борис 0442069756 tender-naek@direkcy.atom.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
44610000-9 Цистерни, резервуари, контейнери та посудини високого тискуАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
5 000 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
50 000.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
50 000.00 UAH
Період уточнення:
27.04.2018 17:02 - 19.05.2018 11:00
Період прийому пропозицій:
27.04.2018 17:02 - 29.05.2018 11:00
Період прекваліфікації:
29.05.2018 11:03 - 19.06.2018 00:00
Аукціон:
19.06.2018 13:59 - 19.06.2018 14:20
Період кваліфікації:
19.06.2018 14:20 - 19.06.2018 15:06
Період завантаження договору:
19.06.2018 14:20 - 09.07.2018 14:20
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Пакувальні комплекти транспортні типу IP 2 для перевезення радіоактивних матеріалів для ВП «Аварійно-технічний центр»
Кількість
9 штуки
Період постачання
до 15.12.2018
Результати торгів
Учасник
Початкова / Кінцева пропозиція
Результати прекваліфікації
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "НТ-IНЖИНIРИНГ ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВIДПОВIДАЛЬНIСТЮ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37100427
-
Контактна особа:
Поліщук Олег Миколайович +380674039000 fd@nte.com.ua
-
Адреса:
01015, УКРАЇНА, КИЇВСЬКА, М. КИЇВ, ВУЛ СТАРОНАВОДНИЦЬКА Д. 6-Б ОФІС 272
Початкова пропозиція
--- /
---
---
Результати прекваліфікації
Відхилено
13.06.2018 13:43
Результати кваліфікації
Недопущений на етапі прекваліфікації
Документи
11
Скарги
0
ТОВ "Науково-виробниче підприємство “АТОМКОМПЛЕКСПРИЛАД"
Оскарження: 19.06.2018 14:20 - 30.06.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
13698692
-
Контактна особа:
Тетяна Тімофеєва +380445014907 tanya@akp.kiev.ua
-
Адреса:
02660, Україна, Київ, м. Київ, вул. Магнітогорська,1
Оскарження: 19.06.2018 14:20 - 30.06.2018 00:00
Початкова пропозиція
4 925 016.00 UAH з ПДВ /
4 925 016.00 UAH з ПДВ
4 925 016.00 UAH з ПДВ
Документи
17
Скарги
0
ТОВ "ЗАВОД ТЕХНОЛОГІЧНОГО ОБЛАДНАННЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32832750
-
Контактна особа:
Людмила Бабенко +380953047641,+380522557090,+380522555789 zto2004@ukr.net
-
Адреса:
25028, Україна, Кіровоградська область, місто Кіровоград, ВУЛИЦЯ ВОЛКОВА, будинок 13"Г"
Початкова пропозиція
4 970 034.00 UAH з ПДВ /
4 970 034.00 UAH з ПДВ
4 970 034.00 UAH з ПДВ
Результати прекваліфікації
Прийнято
13.06.2018 13:39
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
14
Скарги
0
Контракти
Номер:
22b106dab25a49ddad0626e95c5c6d5a
Ідентифікатор договору:
UA-2018-04-27-002092-a-b1
Постачальник:
ТОВ "Науково-виробниче підприємство “АТОМКОМПЛЕКСПРИЛАД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
13698692
-
Контактна особа:
Тетяна Тімофеєва +380445014907 tanya@akp.kiev.ua
-
Адреса:
02660, Україна, Київ, м. Київ, вул. Магнітогорська,1
Номер договору:
53-140-01-18-00473
Сума договору:
4 925 016.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
03.07.2018 00:00 - 28.12.2018 00:00
Дата підписання:
03.07.2018 00:00
Статус:
Підписаний