-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
КЕП
Пакувальні комплекти транспортні типу IP 2 для перевезення радіоактивних матеріалів для ВП «Аварійно-технічний центр»
4 925 016.00
UAH з ПДВ
Номер:
22b106dab25a49ddad0626e95c5c6d5a
Ідентифікатор договору:
UA-2018-04-27-002092-a-b1
Постачальник:
ТОВ "Науково-виробниче підприємство “АТОМКОМПЛЕКСПРИЛАД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
13698692
-
Контактна особа:
Тетяна Тімофеєва +380445014907 tanya@akp.kiev.ua
-
Адреса:
02660, Україна, Київ, м. Київ, вул. Магнітогорська,1
Класифікатор ДК 021:2015:
44610000-9 Цистерни, резервуари, контейнери та посудини високого тискуАналіз за цим CPV
Номер договору:
53-140-01-18-00473
Дата підписання:
03.07.2018 00:00
Період дії договору:
03.07.2018 00:00 - 28.12.2018 00:00
Сума договору:
4 925 016.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 4 925 016.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Пакувальні комплекти транспортні типу IP 2 для перевезення радіоактивних матеріалів для ВП «Аварійно-технічний центр»
Кількість
9 штуки
Період постачання
до 15.12.2018