-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
Безлотова
-
КЕП
Пакувальні комплекти транспортні типу IP 2 для перевезення радіоактивних матеріалів для ВП «Аварійно-технічний центр»
Тендер Prozorro UA-2018-04-27-002092-a
Завершена
5 000 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 50 000.00 UAH
мін. крок: 1% або 50 000.00 UAH
Період уточнення:
27.04.2018 17:02 - 19.05.2018 11:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим