-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
38420000-5 Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газів (Витратоміри масові)
Тендер Prozorro UA-2024-04-24-015027-a
Завершена
57 450 190.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 574 501.90 UAH
мін. крок: 1% або 574 501.90 UAH
Номер:
1d2609873bfa4e268b8c32f5cf56a3e8
Внутрішній номер закупівлі:
21396337
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-04-24-015027-a
Замовник:
ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00135390
-
Адреса:
04053, Україна, Київська область, Київ, 04053, м.Київ, Шевченківський район, ПРОВУЛОК НЕСТОРІВСЬКИЙ, будинок 3-5
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Франчук Юрій Анатолійович 380931945460 Yurii.FranchukST@Ukrnafta.com http://www.ukrnafta.com
Класифікатор ДК 021:2015:
38420000-5 Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
57 450 190.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
24.04.2024 17:23 - 06.05.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
24.04.2024 17:23 - 09.05.2024 12:00
Аукціон:
10.05.2024 12:14 - 10.05.2024 12:43
Період кваліфікації:
10.05.2024 12:43 - 05.07.2024 14:11
Період завантаження договору:
11.07.2024 00:00 - 21.07.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴57 450 190.00 38420000-5 Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газів (Витратоміри масові)