• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

38420000-5 Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газів (Витратоміри масові)

Оголошено тендер

68 940 228.00 UAH
Номер: d0fff0efa2e74e93b12e498622b8b106
Ідентифікатор плану: UA-P-2024-04-24-015233-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА"
Замовник: ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА"
Очікувана вартість: 68 940 228.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: 38420000-5 Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газів (Витратоміри масові)
Примітки: Закупівля здійснюється відповідно до норм постанови КМУ від 12.10.2022 № 1178. Уповноважена особа – Франчук Ю.А.
Річний план закупівлі на: 2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Квітень 2024
Класифікатор ДК 021:2015: 38420000-5 Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газів
Дата опублікування: 24.04.2024 16:53

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
ОписСума з ПДВ
Сума68 940 228.00 UAH