-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Путівки для оздоровлення дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Код ДК 021:2015 – 55240000-4 Послуги центрів і будинків відпочинку (ДК 021:2015 - 55243000-5 Послуги дитячих таборів)
Тендер Prozorro UA-2018-05-22-001166-a
120 путівок на 21 календарний день на Узбережжі Азовського моря в курортній зоні Запоріжської області (крім лиманів).
Завершена
970 000.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.1% або 970.00 UAH
мін. крок: 0.1% або 970.00 UAH
Номер:
eaa9096aa355480d84ed6e968795547c
Внутрішній номер закупівлі:
2126217
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-05-22-001166-a
Замовник:
Відділ освіти Верхньодніпровської районної держадміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
02142419
-
Адреса:
51600, Україна, Дніпропетровська область, м. Верхньодніпровськ, вул. Дніпровська, 56
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Марина Баранова +380674153636,+380679964527 vovrda56@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
55240000-4 Послуги центрів і будинків відпочинкуАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
970 000.00 UAH без ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
970.00 UAH
Період уточнення:
22.05.2018 13:17 - 27.05.2018 17:00
Період прийому пропозицій:
22.05.2018 13:17 - 06.06.2018 17:00
Аукціон:
07.06.2018 11:37 - 07.06.2018 11:58
Період кваліфікації:
07.06.2018 11:58 - 11.06.2018 14:49
Період завантаження договору:
07.06.2018 11:58 - 27.06.2018 11:58
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Путівки для оздоровлення дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Код ДК 021:2015 – 55240000-4 Послуги центрів і будинків відпочинку (ДК 021:2015 - 55243000-5 Послуги дитячих таборів)
Кількість
120 послуга
Період постачання
11.06.2018 - 31.08.2018
Місце постачання
51600, Україна, Дніпропетровська область, м.Верхньодніпровськ, вул. Дніпровська,56
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ПІДПРИЄМСТВО "ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР З ОРГАНІЗАЦІЇЇ ДОЗВІЛЛЯ ТА ОЗДОРОВЛЕННЯ ДІТЕЙ", ЗАСНОВАНЕ НА ВЛАСНОСТІ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ПРОФСПІЛОК
Оскарження: 07.06.2018 11:58 - 22.06.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
20484649
-
Контактна особа:
Соломко Лідія Іванівна +380612398646 prometej2014@ukr.net
-
Адреса:
69035, Україна, Запорізька область, місто Запоріжжя, майдан Профспілок, будинок 5
Оскарження: 07.06.2018 11:58 - 22.06.2018 00:00
Початкова пропозиція
967 680.00 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
967 680.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
11.06.2018 14:49
Документи
10
Скарги
0
ТОВ ДЦТОТ "ЗОРЯНИЙ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
35324408
-
Контактна особа:
Симоненко Валентина Іванівна +380619430832 dctot_star@ukr.net http://yubileyniy.com.ua/zvezdnyi/
-
Адреса:
72311, Україна, Запорізька область, Мелітополь, пр-т Б. Хмельницкого
Початкова пропозиція
968 940.00 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
968 940.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
5
Скарги
0
Контракти
Номер:
296084440ca44101bb33c2e5ba182034
Ідентифікатор договору:
UA-2018-05-22-001166-a-a1
Постачальник:
ПІДПРИЄМСТВО "ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР З ОРГАНІЗАЦІЇЇ ДОЗВІЛЛЯ ТА ОЗДОРОВЛЕННЯ ДІТЕЙ", ЗАСНОВАНЕ НА ВЛАСНОСТІ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ПРОФСПІЛОК
×
-
Код ЄДРПОУ:
20484649
-
Контактна особа:
Соломко Лідія Іванівна +380612398646 prometej2014@ukr.net
-
Адреса:
69035, Україна, Запорізька область, місто Запоріжжя, майдан Профспілок, будинок 5
Номер договору:
155
Сума договору:
967 680.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
26.06.2018 00:00 - 31.12.2018 00:00
Дата підписання:
26.06.2018 15:30
Статус:
Підписаний