-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Путівки для оздоровлення дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Код ДК 021:2015 – 55240000-4 Послуги центрів і будинків відпочинку (ДК 021:2015 - 55243000-5 Послуги дитячих таборів)
Тендер Prozorro UA-2018-05-22-001166-a
120 путівок на 21 календарний день на Узбережжі Азовського моря в курортній зоні Запоріжської області (крім лиманів).
Завершена
970 000.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.1% або 970.00 UAH
мін. крок: 0.1% або 970.00 UAH
Період уточнення:
22.05.2018 13:17 - 27.05.2018 17:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим