-
Відкриті торги
-
КЕП
Путівки для оздоровлення дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Код ДК 021:2015 – 55240000-4 Послуги центрів і будинків відпочинку (ДК 021:2015 - 55243000-5 Послуги дитячих таборів)
967 680.00
UAH без ПДВ
Номер:
296084440ca44101bb33c2e5ba182034
Ідентифікатор договору:
UA-2018-05-22-001166-a-a1
Постачальник:
ПІДПРИЄМСТВО "ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР З ОРГАНІЗАЦІЇЇ ДОЗВІЛЛЯ ТА ОЗДОРОВЛЕННЯ ДІТЕЙ", ЗАСНОВАНЕ НА ВЛАСНОСТІ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ПРОФСПІЛОК
×
-
Код ЄДРПОУ:
20484649
-
Контактна особа:
Соломко Лідія Іванівна +380612398646 prometej2014@ukr.net
-
Адреса:
69035, Україна, Запорізька область, місто Запоріжжя, майдан Профспілок, будинок 5
Класифікатор ДК 021:2015:
55240000-4 Послуги центрів і будинків відпочинкуАналіз за цим CPV
Номер договору:
155
Дата підписання:
26.06.2018 15:30
Період дії договору:
26.06.2018 00:00 - 31.12.2018 00:00
Сума договору:
967 680.00 UAH без ПДВ
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Путівки для оздоровлення дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Код ДК 021:2015 – 55240000-4 Послуги центрів і будинків відпочинку (ДК 021:2015 - 55243000-5 Послуги дитячих таборів)
Кількість
120 послуга
Період постачання
11.06.2018 - 31.08.2018
Місце постачання
51600, Україна, Дніпропетровська область, м.Верхньодніпровськ, вул. Дніпровська,56
На карті