-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 4
Електрична енергія (код згідно ДК 021:2015 09310000-5 - Електрична енергія)
Тендер Prozorro UA-2024-04-08-004611-a
Закупівля проводиться відповідно до Закону України «Про публічні закупівлі» з урахуванням Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування(зі змінами), затверджених Постановою Кабінету міністрів України №1178 від 12.10.2022 р.
Завершена
2 400 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 24 000.00 UAH
мін. крок: 1% або 24 000.00 UAH
Номер:
c2bcdfcc14244a8e933f00b3c13bf522
Внутрішній номер закупівлі:
21231483
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-04-08-004611-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БЛАГОУСТРІЙ-ВИШГОРОД" ВИШГОРОДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
40460848
-
Адреса:
07300, Україна, Київська область, Вишгород, КУРГУЗОВА, будинок 9А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Дубровська Вікторія Леонідівна 380633144385 vd.kp.bv@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
2 400 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
08.04.2024 11:54 - 13.04.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
08.04.2024 11:54 - 16.04.2024 00:00
Аукціон:
16.04.2024 11:20 - 16.04.2024 12:19
Період кваліфікації:
16.04.2024 12:19 - 19.04.2024 17:17
Період завантаження договору:
25.04.2024 00:00 - 05.05.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴2 400 000.00 Електрична енергія