• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Електрична енергія (код згідно ДК 021:2015 09310000-5 - Електрична енергія)

Оголошено тендер

2 400 000.00 UAH
Номер: 30af751c013f45f9abb9e75d27f77a7d
Ідентифікатор плану: UA-P-2024-04-08-005515-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БЛАГОУСТРІЙ-ВИШГОРОД" ВИШГОРОДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БЛАГОУСТРІЙ-ВИШГОРОД" ВИШГОРОДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Очікувана вартість: 2 400 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Електрична енергія (код згідно ДК 021:2015 09310000-5 - Електрична енергія)
Річний план закупівлі на: 2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Квітень 2024
Класифікатор ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія
КЕКВ: 2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування: 08.04.2024 11:40

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Електрична енергія
Код ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія
Кількість 350000 кіловат-година
Період постачання до 31.12.2024

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума2 400 000.00 UAH