-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015: 32320000-2 - Телевізійне й аудіовізуальне обладнання (Мультимедійне обладнання)
Тендер Prozorro UA-2024-04-01-010327-a
Комплекти мультимедійного обладнання Типу 1 (для навчальних кабінетів 5-6 класів НУШ)
Завершена
137 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 685.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 685.00 UAH
Номер:
b65b722d67394ddcaa6ff02612621259
Внутрішній номер закупівлі:
21174050
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-04-01-010327-a
Замовник:
ПЕРШОТРАВЕНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ № 1 ПЕРШОТРАВЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
26329192
-
Адреса:
52800, Україна, Дніпропетровська область, ПЕРШОТРАВЕНСЬК, вул. Кобзаря, буд. 10
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Лазаренко Галина Валеріївна +380563353220 pershotrschool1@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
137 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
01.04.2024 16:54 - 06.04.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
01.04.2024 16:54 - 09.04.2024 00:00
Аукціон:
09.04.2024 15:51 - 09.04.2024 16:14
Період кваліфікації:
09.04.2024 16:14 - 10.04.2024 11:32
Період завантаження договору:
16.04.2024 00:00 - 26.04.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴137 000.00 ДК 021:2015: 32320000-2 - Телевізійне й аудіовізуальне обладнання (Мультимедійне обладнання)