-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015: 32320000-2 - Телевізійне й аудіовізуальне обладнання (Мультимедійне обладнання)
Тендер Prozorro UA-2024-04-01-010327-a
Комплекти мультимедійного обладнання Типу 1 (для навчальних кабінетів 5-6 класів НУШ)
Завершена
137 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 685.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 685.00 UAH
Період оскарження:
01.04.2024 16:54 - 06.04.2024 00:00
Нічого не знайдено.