-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015: 32320000-2 - Телевізійне й аудіовізуальне обладнання (Мультимедійне обладнання)
Оголошено тендер
137 000.00
UAH
Номер:
1a31dc2188ce4e99aff387b2b486d349
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-04-01-013220-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ПЕРШОТРАВЕНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ № 1 ПЕРШОТРАВЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
26329192
-
Адреса:
52800, Україна, Дніпропетровська область, ПЕРШОТРАВЕНСЬК, вул. Кобзаря, буд. 10
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ПЕРШОТРАВЕНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ № 1 ПЕРШОТРАВЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
26329192
-
Контактна особа:
Галина Лазаренко +380663115026 pershotrschool1@gmail.com
-
Адреса:
52800, Україна, Дніпропетровська область, ПЕРШОТРАВЕНСЬК, вул. Кобзаря, буд. 10
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
137 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021:2015: 32320000-2 - Телевізійне й аудіовізуальне обладнання (Мультимедійне обладнання)
Примітки:
Мультимедійний комплект. Тип 1
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Квітень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнання
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
01.04.2024 16:30
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
ОписЗгідно ст 23 Бюджетного кодексу України, бюджетні зобов'язання та платежі з бюджету здійснюються лише за наявності відповідного бюджетного призначення
Сума95 900.00 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписЗгідно ст 23 Бюджетного кодексу України, бюджетні зобов'язання та платежі з бюджету здійснюються лише за наявності відповідного бюджетного призначення
Сума41 100.00 UAH