-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
Безлотова
-
КЕП
КОД ДК 021:2015 – 32520000-4 Телекомунікаційні кабелі та обладнання/ Технічне переоснащення АТС ст. Волноваха
Тендер Prozorro UA-2018-04-25-000965-b
Технічне переоснащення АТС ст. Волноваха, згідно Додатку №4 тендерної документації
Завершена
8 100 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 40 500.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 40 500.00 UAH
Номер:
35dc40186f9b4924b18d0418aba6dafa
Внутрішній номер закупівлі:
2102898
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-04-25-000965-b
Замовник:
Регіональна філія "Донецька залізниця" Публічного акціонерного товариства "Українська залізниця"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40150216
-
Адреса:
84400, Україна, Донецька обл., Лиман (Красний Лиман), вул. Кірова, буд. 22
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Погребняк С.А. +38(06261)6-26-33 sts.pgrbnk@don.uz.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
32520000-4 Телекомунікаційні кабелі та обладнанняАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
8 100 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
40 500.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
243 500.00 UAH
Період уточнення:
25.04.2018 14:44 - 15.05.2018 15:00
Період прийому пропозицій:
25.04.2018 14:44 - 25.05.2018 15:00
Період прекваліфікації:
25.05.2018 15:00 - 04.06.2018 00:00
Аукціон:
04.06.2018 11:41 - 04.06.2018 12:02
Період кваліфікації:
04.06.2018 12:02 - 05.06.2018 16:47
Період завантаження договору:
04.06.2018 12:02 - 24.06.2018 12:02
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Технічне переоснащення АТС ст. Волноваха
Кількість
1 комплект
Період постачання
до 31.12.2018
Результати торгів
Учасник
Початкова / Кінцева пропозиція
Результати прекваліфікації
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Товариство з обмеженою відповідальністю "ІСКРАТЕЛ УКРАЇНА"
Оскарження: 04.06.2018 12:02 - 16.06.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
37200570
-
Контактна особа:
Товариство з обмеженою відповідальністю "ІСКРАТЕЛ УКРАЇНА" +380443945008 a.isakov@iskratel.si http://iskratel.com/ru
-
Адреса:
Україна, 03039, М.КИЇВ, ВУЛИЦЯ ГОЛОСІЇВСЬКА, БУДИНОК 7, КОРПУС 2, /ЛІТЕРА «А»/
Оскарження: 04.06.2018 12:02 - 16.06.2018 00:00
Початкова пропозиція
8 085 600.00 UAH з ПДВ /
8 085 600.00 UAH з ПДВ
8 085 600.00 UAH з ПДВ
Документи
41
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "МОНІС ГЛОБАЛ СЕРВІС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
36627049
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "МОНІС ГЛОБАЛ СЕРВІС" +380577300103 volvach@mgs.net.ua http://www.mgs.net.ua
-
Адреса:
Україна, Харківська обл., Харків, 61023, Харківська обл., місто Харків, ВУЛИЦЯ ВЕСНІНА, будинок 5
Початкова пропозиція
8 096 400.00 UAH з ПДВ /
8 096 400.00 UAH з ПДВ
8 096 400.00 UAH з ПДВ
Результати прекваліфікації
Прийнято
29.05.2018 14:54
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
30
Скарги
0
Контракти
Номер:
a4eb5ab722db4f27bed149b9fa25db5c
Ідентифікатор договору:
UA-2018-04-25-000965-b-a1
Постачальник:
Товариство з обмеженою відповідальністю "ІСКРАТЕЛ УКРАЇНА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37200570
-
Контактна особа:
Товариство з обмеженою відповідальністю "ІСКРАТЕЛ УКРАЇНА" +380443945008 a.isakov@iskratel.si http://iskratel.com/ru
-
Адреса:
Україна, 03039, М.КИЇВ, ВУЛИЦЯ ГОЛОСІЇВСЬКА, БУДИНОК 7, КОРПУС 2, /ЛІТЕРА «А»/
Номер договору:
ДОН/ШЧ-6-18358/НЮ-В
Сума договору:
8 085 600.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
20.06.2018 00:00 - 31.12.2018 00:00
Дата підписання:
20.06.2018 00:00
Статус:
Підписаний