-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
Безлотова
-
КЕП
КОД ДК 021:2015 – 32520000-4 Телекомунікаційні кабелі та обладнання/ Технічне переоснащення АТС ст. Волноваха
Тендер Prozorro UA-2018-04-25-000965-b
Технічне переоснащення АТС ст. Волноваха, згідно Додатку №4 тендерної документації
Завершена
8 100 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 40 500.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 40 500.00 UAH
Період уточнення:
25.04.2018 14:44 - 15.05.2018 15:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим