-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
КЕП
КОД ДК 021:2015 – 32520000-4 Телекомунікаційні кабелі та обладнання/ Технічне переоснащення АТС ст. Волноваха
Технічне переоснащення АТС ст. Волноваха, згідно Додатку №4 тендерної документації
8 085 600.00
UAH з ПДВ
Номер:
a4eb5ab722db4f27bed149b9fa25db5c
Ідентифікатор договору:
UA-2018-04-25-000965-b-a1
Постачальник:
Товариство з обмеженою відповідальністю "ІСКРАТЕЛ УКРАЇНА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37200570
-
Контактна особа:
Товариство з обмеженою відповідальністю "ІСКРАТЕЛ УКРАЇНА" +380443945008 a.isakov@iskratel.si http://iskratel.com/ru
-
Адреса:
Україна, 03039, М.КИЇВ, ВУЛИЦЯ ГОЛОСІЇВСЬКА, БУДИНОК 7, КОРПУС 2, /ЛІТЕРА «А»/
Класифікатор ДК 021:2015:
32520000-4 Телекомунікаційні кабелі та обладнанняАналіз за цим CPV
Опис:
Технічне переоснащення АТС ст. Волноваха, згідно Додатку №4 тендерної документації
Номер договору:
ДОН/ШЧ-6-18358/НЮ-В
Дата підписання:
20.06.2018 00:00
Період дії договору:
20.06.2018 00:00 - 31.12.2018 00:00
Сума договору:
8 085 600.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 8 085 600.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Технічне переоснащення АТС ст. Волноваха
Кількість
1 комплект
Період постачання
до 31.12.2018