-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
Безлотова
-
КЕП
ДК 021:2015: 34144220-6 – Транспортні засоби аварiйно-ремонтного призначення, (спеціальна аварійно-відновлювальна машина (АВМ) з комплектом гідравлічного обладнання)
Тендер Prozorro UA-2018-03-15-000861-c
Завершена
7 985 824.20
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.9% або 75 000.00 UAH
мін. крок: 0.9% або 75 000.00 UAH
Номер:
fcd47ff337894c73bc043b0af1c7a95e
Внутрішній номер закупівлі:
2101878
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-03-15-000861-c
Замовник:
ПрАТ "АК "Київводоканал"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03327664
-
Адреса:
01015, Україна, м. Київ, місто, вул. Лейпцизька, 1-а
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Казберч Євгенія Анатоліївна +380442801536 ykazberch@vodokanal.kiev.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
34144220-6 Транспортні засоби аварiйно-ремонтного призначенняАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
7 985 824.20 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
75 000.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
230 000.00 UAH
Період уточнення:
15.03.2018 12:18 - 16.04.2018 12:23
Період прийому пропозицій:
15.03.2018 12:18 - 26.04.2018 12:23
Період прекваліфікації:
26.04.2018 12:26 - 29.05.2018 00:00
Аукціон:
29.05.2018 15:56 - 29.05.2018 16:17
Період кваліфікації:
29.05.2018 16:17 - 31.05.2018 09:48
Період завантаження договору:
29.05.2018 16:17 - 18.06.2018 16:17
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ДК 021:2015: 34144220-6 – Транспортні засоби аварiйно-ремонтного призначення, (спеціальна аварійно-відновлювальна машина (АВМ) з комплектом гідравлічного обладнання)
Кількість
3 штуки
Період постачання
до 31.12.2018
Результати торгів
Учасник
Початкова / Кінцева пропозиція
Результати прекваліфікації
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ МОКАВТО
×
-
Код ЄДРПОУ:
38469836
-
Контактна особа:
Грищенко Ярослав Ігорович +380504138584 c.ivaschenko@mokavto.com.ua http://mokavto.com.ua/
-
Адреса:
18028, Україна, Черкаська область, Черкаси, вулиця 14 грудня будинок 8
Початкова пропозиція
--- /
---
---
Результати прекваліфікації
Відхилено
23.05.2018 12:53
Результати кваліфікації
Недопущений на етапі прекваліфікації
Документи
6
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АВТОЕКСПО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37725285
-
Контактна особа:
Бурляєв Іван +380503386876 burlyaev@autoexpo.com.ua
-
Адреса:
02105, Україна, Київ, Київ, вул. Павла Усенка, буд 8
Початкова пропозиція
--- /
---
---
Результати прекваліфікації
Відхилено
23.05.2018 12:55
Результати кваліфікації
Недопущений на етапі прекваліфікації
Документи
9
Скарги
0
ООО "Спец-Ком-Сервис"
Оскарження: 29.05.2018 16:17 - 11.06.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
36449624
-
Контактна особа:
ООО "Спец-Ком-Сервис" 0675384653 plaksin@s-k-s.com.ua http://www.koteko.com.ua
-
Адреса:
08132, Україна, Київська обл., Вишневе, ул. Киевская, д.6
Оскарження: 29.05.2018 16:17 - 11.06.2018 00:00
Початкова пропозиція
7 668 000.00 UAH з ПДВ /
7 668 000.00 UAH з ПДВ
7 668 000.00 UAH з ПДВ
Документи
14
Скарги
0
Товариство з обмеженою відповідальністю "Сучасні вантажівки"
×
-
Код ЄДРПОУ:
36085246
-
Контактна особа:
Курида Катерина Василівна 380672350988, e.kurida@avtek.ua
-
Адреса:
01004, Україна, Київська область, Київ, Велика Васильківська, 13/1, кім. 204
Початкова пропозиція
7 896 600.00 UAH з ПДВ /
7 896 600.00 UAH з ПДВ
7 896 600.00 UAH з ПДВ
Результати прекваліфікації
Прийнято
23.05.2018 12:54
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
11
Скарги
0
Контракти
Номер:
7ace855036ec40b3830a6b09b9da628c
Ідентифікатор договору:
UA-2018-03-15-000861-c-c1
Постачальник:
ООО "Спец-Ком-Сервис"
×
-
Код ЄДРПОУ:
36449624
-
Контактна особа:
ООО "Спец-Ком-Сервис" 0675384653 plaksin@s-k-s.com.ua http://www.koteko.com.ua
-
Адреса:
08132, Україна, Київська обл., Вишневе, ул. Киевская, д.6
Номер договору:
880/4/16-18
Сума договору:
7 668 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
20.06.2018 00:00 - 31.12.2018 23:59
Дата підписання:
20.06.2018 00:00
Статус:
Підписаний